Co znajdziesz w E-booku?

Przygotowałam dla Ciebie 25 przepisów w wersji z produktami zwierzęcymi oraz 25 przepisów dla wegan i wegetarian!

 

W e-booku znajdziesz  po 5 propozycji na śniadania, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację w dwóch wersjach, ogólnej i wegańskiej!

Co mówią o współpracy ze mną moi klienci?


Joanna Ciupak,

dieta redukcyjna i w Hashimoto

Paulina jest sympatyczną i otwartą osobą . Dokładnie wie,  w jaki sposób zmotywować do pracy . Absolutnie nie poddaje sie w realizacji planu. Można zawsze liczyć na radę i dobre słowo , które podnosi na duchu. Jest tez zdyscyplinowana i trzyma sie dokładnie planu.

Dieta była zróżnicowana , dobrze ułożona , z możliwością zamiany posiłków co jest bardzo ważne!

Zrealizowałyśmy wszystkie założenia diety i treningów, czego rezultaty widać gołym okiem.

Jak najbardziej polecam jako trenerkę i dietetyka . Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Odpowiednia motywacja z jej strony działa cuda!

Cezary Kowalski

dieta redukcyjna i zmiana stylu życia

Na dietę zdecydowałem się ze względów zdrowotnych oraz w celu redukcji masy ciała. Przed rozpoczęciem współpracy miałem nadwagę, ciągłe uczucie zmęczenia. Podczas konsultacji Paulina uprzedziła mnie, że efekty przyjdą, ale czeka mnie ciężka praca i proces kreowania nowych nawyków żywieniowych.

Po tygodniu stosowania się do zaleceń dietetycznych, odczułem wzrost energii i porwę samopoczucia.  Lepiej spałem i przestałem podjadać między posiłkami.

Po 3 miesiącach osiągnąłem swoje cele żywieniowe. Zdecydowanie polecam!

Paulina Błoniarz,

dieta w niedoczynności tarczycy

Z każdym treningiem obserwowałam jak zmienia się moje ciało, jak poprawia się moja wydolność, kondycja i rośnie energia do życia Pomimo siódmych potów wylanych na macie, zawsze przychodziłam z uśmiechem na twarzy Od kilku lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy, dlatego sposób żywienia wywiera szczególnie istotny wpływ na moje zdrowie. Paulina pomogła uporządkować moją dietę. Posiłki bardzo smaczne, dostosowane do moich preferencji smakowych a przede wszystkim naprawdę szybkie i łatwe w przygotowaniu, na czym najbardziej mi zależało 
Większość z przepisów została ze mną do dzisiaj. Uciekające kilogramy, udzielone wsparcie, motywacja, cenne rady, wskazówki i dobre słowo sprawiły, że współpracę z Pauliną polecę każdemu, bez najmniejszych wątpliwości!

Kim jestem?


Paulina Żołowska

 Jestem dietetykiem klinicznym, trenerem personalnym oraz instruktorem fitnessu. Od 8 lat pomagam moim klientom zadbać o ich zdrowie poprzez ustalenie planu żywieniowego dostosowanego idealnie do ich potrzeb. Swoje porady uzupełniam również w propozycje planu treningowego oraz zaleceń koniecznej do zastosowania suplementacji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyków oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

Jestem również zarejestrowana w międzynarodowym towarzystwie trenerów certyfikowanych REPs

Na swoim koncie mam setki udanych metamorfoz moich klientów!